دانلود آهنگ جدید غمگین و احساسی به نام تو دلم جز تو کسی نیست نه تو دلم نیستی بفهمی از علیرضا طلیسچی Ahang to delam joz to kasi nist na to delam nisti befahmi az Alireza Talischi

دانلود آهنگ

تو دلم جز تو کسی نیست نه تو دلم نیستی بفهمی ( علیرضا طلیسچی )

تو دلم جز تو کسی نیست نه تو دلم نیستی بفهمی

نام کامل: علیرضا طلیسچی تاریخ تولد: ۷ مهر ۱۳۶۴ محل تولد: تهران فعالیت:خواننده، ترانه سرا و آهنگساز مدرک تحصیلی: فوق دیپلم عمران و لیسانس موسیقی وضعیت تاهل: مجرد

علیرضا طلیسچی متولد ۷ مهر ۱۳۶۴ در تهران، است. یک برادر به نام عرفان دار که عکاس است و کاهای عکاسی علیرضا طلیسچی را هم او انجام می‌دهد و در مدلینگ نیز فعالیت دارد. شغل پدر علیرضا طلیسچی معاملات املاک است.

دانلود اهنگ تو دلم جز تو کسی نیست نه تو دلم نیستی بفهمی ( علیرضا طلیسچی )

شکست عشقی ؟

در اینکه من آدم احساسی هستم شکی نیست اما تا حالا شکست عشقی نحوردم ولی درون مایه آهنگام دیس لاو هست اونم بخاطر علاقه مردم به این نوع موسیقی است

علیرضا طلیسچی مجرد است ولی می گوید ازدواج تو برنامه هام است

ورزش و سفر

اوایل اضافه وزن داشتم ولی حالا بدنسازی می روم، خیلی سفر کردن را دوست دارم خارج از کشور یا داخل کشور فرقی ندارد، در ایلام از همه جا بیشتر به من خوش می گذرد و کرمانشاه را هم دوست دارم

شهرت …

شهرت به تنهایی هیچ اهمیتی برای من ندارد. آنچه باعث ماندگاری یک هنرمند و خواننده می شود، محبوبیت او در بین افراد جامعه و البته طرفداران اش است

لینک دانلود آهنگ

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها