دانلود آهنگ جدید عاشقانه و خیلی زیبا در قلبتو رو کسی وا نکنیا با کیفیت بالا 320 موزیک صوتی Mp3 با لینک مستقیم

Ahang dare ghalbeto ro kasi va nakoniya

درِ قلبتوُ رو کسی، وا نکنیـا!♭♪/ ./// خودتوُ توو دلِ کسی، جا نکنیا!♭♪/ ./// منو تنها نذاریا… تنها نذاریا…♭♪/ ./// هر چی هم بد بشی، بازم تورو می خوام!♭♪/ ./// کی میگه، کم تورو می خوام؟!♭♪/ ./// من که گفتم تو رو می خوام… نگفتم، تورو می خــــوام؟!♭♪/ ./// دانلود آهنگ در قلبتو رو کسی وا نکنیا

شعر : میلاد فلاح آخه من نمیگم، همه میگن!♭♪/ ./// عشقِ تو، وفا نداره…♭♪/ ./// نمیدم! پس نمیدم! این دلوُ به تو، دوباره…♭♪/ ./// همه نارفیقن…♭♪/ ./// آی رفیقم!♭♪/ ./// کجایی دلم گرفته؟♭♪/ ./// دیگه نا نداره، دلِ بی قرارم…♭♪/ ./// به کی بگم، گرفته؟♭♪/ ./// دلی دوسِت دارم…♭♪/ ./// دانلود اهنگ در

قلبتو رو کسی وا نکنیا

خیلی دوسِت دارم…♭♪/ ./// خودتم بخوای بری، عمراً نمیذارم!♭♪/ ./// آخه نفسی، جونی…♭♪/ ./// چرا نمی دونی؟!♭♪/ ./// بی خبر از، حالِ خرابِ منِ مجنونی…♭♪/ ./// آخه من نمیگم، همه میگن!♭♪/ ./// عشقِ تو، وفا نداره…♭♪/ ./// نمیدم! پس نمیدم! این دلوُ به تو، دوباره…♭♪/ .///

همخوان : سوگل دولتشاهی همه نارفیقن…♭♪/ ./// آی رفیقم!♭♪/ ./// کجایی دلم گرفته؟♭♪/ ./// دیگه نا نداره، دلِ بی قرارم…♭♪/ ./// به کی بگم، گرفته؟♭♪/ ./// آخه من نمیگم، همه میگن!♭♪/ ./// عشقِ تو، وفا نداره…♭♪/ ./// نمیدم! پس نمیدم! این دلوُ به تو، دوباره…♭♪/ ./// همه نارفیقن…♭♪/ ./// آی رفیقم!♭♪/ ./// کجایی دلم گرفته؟♭♪/ .///

لینک دانلود آهنگ

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها