دانلود آهنگ الکین چرکز اوغلو بزمیشم هر شیدن | اهنگ جدید الکین چرکز اوغلو با کیفیت بالا 320 موزیک صوتی Mp3 با لینک مستقیم

Ahang jadide Ilkin Cerkezoglu Bezmisem Her Seyden

دانلود آهنگ الکین چرکز اوغلو بزمیشم هر شیدن | اهنگ جدید الکین چرکز اوغلو

ترجمه فارسی معنی متن ترانه آذری الکین چرکز اوغلو بزمیشم هر شیدن

سیزی الیم آگاه، صبیر ورسین الله بئله یاشاماغ والله بتردی اولمیدن بزمیشم هر شیدن

بزمیشم هر شیدن یاریمین اضطرابی وریر منه عذابی ساقی گلی شرابی سوز منه چللیدن

بزمیشم هر شیدن بزمیشم هر شیدن گونومو گونه ساتدیم دوسلا باشیمی گاتدیم

شئین داشینی آتدیم دویدوم چکمیدن بزمیشم هر شیدن بزمیشم هر شیدن او گتدی تک قالدیم اوریمه درد سالدیم

عن یاشادینی آلدیم هر گئجه اچمیدن بزمیشم هر شیدن بزمیشم هر شیدن دانلود آهنگ

الکین چرکز اوغلو بزمیشم هر شیدن

گولاغ آسین اینسانلار ایندکی جاوانلار یئرینن دورانلار دانیشیر سئومیدن بزمیشم هر شیدن

بزمیشم هر شیدن یار ائشیدر یقین بونو اوخودوم غمگین چرکز اوغلو الکین دانیشدی طالیدن

بزمیشم هر شیدن

بزمیشم هر شیدن

دانلود آهنگ الکین چرکز اوغلو بزمیشم هر شیدن شمارو آگاه میکنم خدا بهتون صبر بده اینطور زندگی کردن از مرگم بدتره از همه چیز دده شدم

اضطراب عشقم باعث عذاب من میشه ساقی شراب رو بیار بریز در جامم از همه چیز دده شدم روزهارو پشت هم سر کردم و سرگرم دوستام شدم

بیخیال شراب شدم و از کشیدن سیر شدم از همه چیز دده شدم اون رفت و من تنها موندم قلبم پر درد شد هر چیزی که میخواستمو خریدم

از هر شب خوردن و خمار شدن از همه چیز دده شدم از همه چیز دده شدم دانلود آهنگ جدید الکین چرکز اوغلو

ای انسان ها گوش کنید جوان های امروزی هر کی از جاش بلند میشه حرف از عاشقی میزنه از همه چیز دده شدم از همه چیز دده شدم عشقم حتما این آهنگو میشنونه اینو غمگین خوندم

چرکز اوغلو الکین از سرنوشت سخن ها گفت از همه چیز دده شدم از همه چیز دده شدم

لینک دانلود آهنگ

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها