دانلود آهنگ پیر منو مراد موراد من درد منو دعوای دوای من با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه

Ahang pire mano morad man darde mano dvaye man

دانلود آهنگ

پیر منو مراد من درد منو دوای من (عالی ترین کیفیت)

پیر منو مراد من درد منو دوای من ● پیر منو مراد من درد منو دوای من ● فاش بگویم این سخن شمس منو خدای من● شمس منو خدای من ●

از تو به حق رسیده ام ای حق حق گزار من● شکر ترا ستاده ام شمس منو خدای من● شکر ترا ستاده ام شمس منو خدای من ● شمس منو خدای من ●

مات شدم ز عشق تو زانکه شه دو عالمی ● تا تو مرا نظر کنی شمس من و خدای من ● شمس من و خدای من ● محو شوم به پیش تو تا که اثر نماندم ● شرط ادب چنین بود شمس من و خدای من ● شمس من و خدای من ● پیر منو مراد من درد منو دوای من ● پیر منو مراد من درد منو دوای من ● فاش بگویم این سخن شمس منو خدای من ● شمس منو خدای من● دانلود اهنگ پیر منو مراد من درد منو دوای من (عالی ترین کیفیت)

کعبه ی من کنشت تو دوزخ من بهشت تو ● مونس روزگار من شمس من و خدای من ● شمس من و خدای من ● برق اگر هزار سال چرخ زند به شرق و غرب ● از تو نشان کی آورد شمس من و خدای من ● شمس من و خدای من ● پیر منو مراد من درد منو دوای من ● پیر منو مراد من درد منو دوای من ● فاش بگویم این سخن شمس منو خدای من ● شمس منو خدای من ●

لینک دانلود آهنگ

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها